Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много

Go down 
+2
iDon
Admin
6 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много EmptyЧет Окт 01, 2009 4:54 pm

Мисля първата пеен е общо известна - Baby Ranks, Wisin & Yandal, Tony Tun Tun & Daddy Yankee - Mayor Que Yo

Ето и другите варианти:

Rakim y Ken-Y,Carlitos Way,Nicky Jam, La India - Mayor Que Yo remix


Wisin y Yandel - Mayor que yo 2


Wisin y Yandel - Mayor que yo 2 Remix Ft. Tony Dize & Franco El Gorila


Коя песен ви харесва най-много? Знам, че има и много други вариации и ремикси,така че ако някой има друг любим вариант да го предложи Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
iDon

iDon


Брой мнения : 26
Join date : 26.09.2009
Age : 33
Местожителство : Sofia

Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много EmptyПет Окт 02, 2009 11:46 am

това е моята любима версия
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:gaz_69
masflow

masflow


Брой мнения : 263
Join date : 08.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много EmptyПет Окт 02, 2009 12:30 pm

На мен ми е сложно да оределя коя версия ми е любима , но мога да кажа със сигурнст , че важното е Wisin да е там.Ето и една друга комбинция:
Върнете се в началото Go down
iDon

iDon


Брой мнения : 26
Join date : 26.09.2009
Age : 33
Местожителство : Sofia

Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много EmptyПет Окт 02, 2009 12:57 pm

ооо тази комбинация наистина е добра cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:gaz_69
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много EmptyПон Окт 05, 2009 2:42 am

Моят най - любим вариант е на Baby Ranks, Wisin & Yandal, Tony Tun Tun & Daddy Yankee - Mayor Que Yo (първия)
Но също харесвам варианта предложен от iDon Smile
До сега не бях попадала на варианта на masflow, но също ми харесва и отправям едно най - искренно пожелание към абсолютно всички нас всеки да може да доживее да посети такъв уникален концерт като този от последното клипче Smile
Ако не тук, то поне там на техен терен, защото тръпката и адреналина ще са много по - големи Viva Wisin Y Yandel cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
томи

томи


Брой мнения : 8
Join date : 07.10.2009
Местожителство : Враца

Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много EmptyЧет Окт 08, 2009 9:27 am

Да ти кажа първата версия на Mayor Que Yo им е най-яката и излиза в албума на Luny Tunes - Mas Flow 2 през далечната 2005 година и официално има 4 ремикса на тази песен който са издадени в албуми и това са : Mayor Que Yo (Aventura Remix), Mayor Que Yo (Pina Records Remix), Mayor Que Yo (Mas Flow Remix) и Mayor Que Yo (Salsa Remix) може да добавя и линк към албум: http://rapidshare.com/files/171493111/LTyBR-MasF2.rar а ето и линк към бонус CD-то на тоя албум : http://rapidshare.com/files/97837366/LT_BR-MasF2BonusCD.rar
Върнете се в началото Go down
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много EmptyЧет Окт 08, 2009 10:20 pm

Първата версия ми харесва най-много! Ремикса на Wisin y Yandel също не е лош (първият), но според мен няма нищо общо с песента в оригинал...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много   Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много Empty

Върнете се в началото Go down
 
Няколко версии по темата Mayor Que Yo, коя ви харесва най-много
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Cheka подготвя албум mixtape, в който ще участват много регетон звезди
» Wisin & Yandel не печелаят на MTV Video Music Awards 2009, но са много доволни от участието си
» Aventura, Tito El Bambino и Wisin y Yandel с най-много отличия от Premios Billboard Latinos 2010

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Фен зона :: Регетон обсъждания-
Идете на: