Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?

Go down 
+5
gatita_90
deotj
mace_yankee
ispan3ca
томи
9 posters
АвторСъобщение
томи

томи


Брой мнения : 8
Join date : 07.10.2009
Местожителство : Враца

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyСъб Окт 10, 2009 12:07 pm

Хайде сега да видим кои то колко време слуша този стил музика и как е започнало всичко
Върнете се в началото Go down
ispan3ca

ispan3ca


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 31
Местожителство : Русе

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyНед Окт 11, 2009 12:13 pm

Аз лично съм започнал да слушам регетон откакто излезе Гасолина .... и от тогава не съм спирал да го слушам lol! lol! cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:el_reggaeton?p=allvideos
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyПон Окт 12, 2009 2:30 pm

Аз вече споменах за това в друга тема Wink Иначе и аз слушам, откакто чух Gasolina cheers bounce
Върнете се в началото Go down
deotj

deotj


Брой мнения : 80
Join date : 24.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyПон Окт 12, 2009 6:43 pm

И аз разказах за това в представянето си, но както и да е... от както чух за пръв път "Dale Don Dale" полудях по този стил, и след толкова години все още се кефя на тази песен. За мен тя си е вечен хит Smile
Върнете се в началото Go down
gatita_90

gatita_90


Брой мнения : 27
Join date : 11.10.2009
Age : 33
Местожителство : Velingrad/Sofia

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyПон Окт 12, 2009 11:30 pm

То и аз за 1ви път чух Gasolina и Dale Don Dale.. но тогава не бях наясно, че това е Регетон.. Благодарение на брат ми, това ми е любимия стил от вече 3-4 години Smile Laughing
Върнете се в началото Go down
Rafael_Salgado

Rafael_Salgado


Брой мнения : 11
Join date : 30.11.2009
Age : 36
Местожителство : димитровград

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой от колко време слуша Reggeaton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyНед Дек 13, 2009 11:50 pm

Ами аз става вече 6-та година слушам Reggeaton зариби ме един приятел,брат му работеше в Испания и тогава на един кестап с касетка слушахме и са радвахме направо като чуя и сърцето ми почва да играе........луда работа Very Happy Laughing cheers tongue cyclops
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/Rafael_Salgado
Lisa

Lisa


Брой мнения : 76
Join date : 06.03.2011
Age : 30
Местожителство : Казанлък

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyПон Мар 07, 2011 10:12 pm

За първи път чух думата регетон когато гледах Feel the Noise (много хубав филм). Стана ми много интересно какъв пък ще е този стил музика, но хич не си направих труда да потърся някаква информация за него. След време се сетих за филма и реших да си пусна някаква песен, за да видя дали ще ми хареса. Влезнах във Вибокса и на първата регетон песен, която побаднах беше на лайф на Noche de sexo (даже помня потребителя, който е качил клипчето deotj ). Много я харесах. Веднага я изтеглих. И от тогава (23. 12 . 2008) съм запалена фенка на този стил. Никога няма да забравя датата., защото рагетона ми нправи голямо впечатлние и много ми харесва като стил музика.
Държа да кажа, че запалих и моя брат по този стил, макар че не иска да си го признае и в скоро време ще се сбием заради това.
Върнете се в началото Go down
Contagious

Contagious


Брой мнения : 166
Join date : 09.11.2010

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyВто Мар 08, 2011 2:15 am

Нали беше 2009... още малко 1993 ще станеVery Happy
Върнете се в началото Go down
Lisa

Lisa


Брой мнения : 76
Join date : 06.03.2011
Age : 30
Местожителство : Казанлък

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyВто Мар 08, 2011 6:06 pm

С тъпата клавиатура съм натиснал 9 вместо 8 когато си писахме.
Върнете се в началото Go down
stela

stela


Брой мнения : 44
Join date : 13.02.2010

Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? EmptyСря Мар 09, 2011 4:24 pm

minalata godina u4eh ispanski (a toi mnogo mi haresva) i re6ih da napi6a ispanski pesni i mi izliazoha pesni na Wisin y Yandel i ot togava zapo4nah da slu6am tqh i drugi reggaeton pesni
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?   Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой от колко време слуша Reggaeton и как е започнал?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» MALKO BG REGGAETON
» Top 5 любими кипове
» Reggaeton за секс
» Reggaeton party!!!
» Reggaeton Party, LatinaF Tv !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Фен зона :: Други теми, които ви вълнуват-
Идете на: