Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители   Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители EmptyСря Дек 16, 2009 1:51 pm

Тези конфликти са централни в регетон новините от доста време насам. Основно чрез изказванията си в Twitter, Don влoши отношенията си с доста изпълнители.
Централен доскоро бе конфликта му с Wisin y Yandel, с които до миналата година бяха близки. Имаше доста изявления на Don за дуото, между които и това че на живо двамата изобщо не пеят както трябва. Последваха спорове между Don и други изпълнители от WY records - Jayko и Franco el Gorila, като всеки един от тях направи tiraera (песен, в която даден изпълнител изразява негативното си отношение към някой свой колега) за Don. По принцип Wisin y Yandel не бяха се изказвали и отговаряли на Don. Но вчера Wisin каза мнението си по въпроса. Той заяви, че един изпълнител не бива да обижда и да показва неуважение към почти всички свои колеги, а също и че Don трябва да се концентрира върху работата си, защото тя вече не е на предишното ниво. Wisin заяви още, че няма да правят tiraera за Don нито да се занимават със словесни войни с други изпълнители, защото работата на един изпълнител е да пее. Относно Jayko и Franco el Gorila каза, че решението да прявят tiraera си е лично тяхно и че всеки в тяхната компания може да прави песните, които иска.
Нов конфликт който започна скоро е между Don и Jadiel. Става дума за твърдения на Don, чe Jadiel е отказал автографи на свои почитетели и че Don е подарил на своя колега доста скъп синджир. Jadiel определи тези твърдения като лъжа и каза, че Don явно има проблеми с главата.
Като се имат в предвид близките отношения и съвместна работа на Don с Kendo, който е известен с странното си поведение и конфликтен характер едва ли конфликтите му ще намалеят и ще спрат скоро.

Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители Jadiel10
Jadiel, Jayko и Franco el Gorila
Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители J0dx8g10
Don Omar и Kendo


Последната промяна е направена от Admin на Сря Дек 16, 2009 9:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
deotj

deotj


Брой мнения : 80
Join date : 24.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители   Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители EmptyСря Дек 16, 2009 8:14 pm

Според мен е нормално да има конфликти и интриги, такива неща има навсякаде, както в шоубизнеса така и в нормалния живот. Въпреки, че съм голям фен на Дон, не защитавам никой и не взимам ничия страна, все пак е трудно да се каже кой крив кой прав, а и тва си е техен проблем. За мен са важни песните, който правят а не конфликтите им, за това няма да спра да се кефа на Jadiel, Franco el Gorila или на Yomo (за когото знам, че също не е в добри отнушения с Дон, не знам защо). А относно това, че Wisin y Yandel пеели фалшиво на живо, не съм много съгласен. Може да се е случвало, но и на Дон му се е случвало да пее фалшиво, и на Daddy Yankee и на много други изпълнители, но според мен тва не значи, че са некадърни или че не могат да пеят, на всеки му се случва понякога да не изпее някоя песен както трябва, случва се. Така, че това не мисля, че е кой знае какъв проблем, стига да не се случва често Smile Пък и тези конфликти са доста добър PR за изпълнителите Very Happy
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители   Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители EmptyСря Дек 16, 2009 9:28 pm

Съгласна, че скандалите са добър PR, може би това е една от целите на Don. От друга страна обаче не мога да разбера поведението му, тъй като той започва конфликти без да каже какъв е повода и то с хора като Wisin y Yandel и Jadiel, с които е имал съвместни проекти. Лошото в случая е, че регетона губи, защото доста фенове очакваха нови общи песни на Don с тези негови колеги, а сега вече подобно нещо е трудно осъществимо.
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
~*OpAsNo_LuDa*~

~*OpAsNo_LuDa*~


Брой мнения : 126
Join date : 03.10.2009
Age : 33
Местожителство : София

Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители   Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители EmptyПон Дек 28, 2009 3:09 am

Вижда ми се почти в рамките на нормалното да има подобни проблеми Sad
Въпреки, че е неприятно за хората които харесват всичките изпълнители между които има конфликти, но в крайна сметка това си е лично тяхна работа Smile
Върнете се в началото Go down
MariqK

MariqK


Брой мнения : 20
Join date : 23.01.2010

Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители   Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители EmptyСъб Яну 23, 2010 2:57 pm

i vse pak ne mojem da budem 100% sigurni 4e informaciqta e napulno dostoverna.
Върнете се в началото Go down
macaaa

macaaa


Брой мнения : 8
Join date : 08.10.2009
Age : 34
Местожителство : Varna

Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители   Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители EmptyСря Фев 03, 2010 4:51 pm

Според мен винаги ще се намери кой да пее с Don Omar,така че какво толкова.Аз също го харесвам,но явно е поредния самозабравил се изпълнител. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители   Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители Empty

Върнете се в началото Go down
 
Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Регетон парти за всички от форума! Купон с 100% регетон хитове!!!
» Любими изпълнители
» Сподели кои са любимите ти нови изпълнители
» Коя е най-голямата регетон звезда за теб
» Някои латиноамерикански регетон сайтове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Reggaeton :: Reggaeton новини-
Идете на: