Reggaeton forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reggaeton forum

Reggaeton zone за български фенове
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любими изпълнители

Go down 
+7
deotj
gatita_90
masflow
mace_yankee
ispan3ca
Emilia_
Admin
11 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 567
Join date : 07.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyВто Сеп 08, 2009 3:19 pm

Ще споделя наистина най-любимите ми, защото при толкова страхотни изпълнители, песни и видеота може дълго да се изброява. И така от соло певците любими са ми Jadiel, Tito el Bambino, Daddy Yankee, Don Omar, Checa. Разбира се няма как да не кажа и кои са най-добрите дуети според мен: Wisin & Yandel, Rakim y Ken-y, Chino y Nacho, Wibal y Alex. Харесвам много и Magnate y Valentino, Khriz y Angel, Tony Dize, Nicky Jam и Joey Montana.
Любимите ми песни са наистина твърде много и зависят от настроението. Слушам както бързи така и по-бавни и баладични песни.
Любимото ми видео е Ahora es, защото Wisin & Yandel са най-добре изглеждащия дует, песента е страхотна и те са невероятни там. Разбира се имам и други любии клипове, пак предимно техни, кaто Llame Pa' Verte и Noche de entiero.
Върнете се в началото Go down
https://reggaeton.bulgarianforum.net
Emilia_

Emilia_


Брой мнения : 16
Join date : 18.09.2009
Age : 33

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyСъб Сеп 19, 2009 1:33 am

Аз най-много харесвам Arcangel, De La Ghetto, W y Y, Don Omar, Tony Dize, Jowell y Randy...и много други, за които ще се сещам в последствие...със сигурност ще пропусна някой така като изброявам What a Face
От кубинските регетонци: Gente de Zona, Eddy K, El Micha, Elvis Manuel, Acento Latino ако не сте ги чували досега ви препоръчвам да чуете, ще ви харесат, макар че стилът им се различава доста от този на изпълнителите от Пуерто Рико.
Любими песни:
Eddy K - La Habana me queda chiquita
De La Ghetto - Se
W y Y - Sexy Movimiento
El Micha ft. Pipey - Gerente
Gente de Zona ft. El Insurrecto - Insu dale sin susto
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1271021600
ispan3ca

ispan3ca


Брой мнения : 36
Join date : 12.09.2009
Age : 31
Местожителство : Русе

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyПон Сеп 21, 2009 7:49 am

W y Y ft Aventura & Akon - All up 2 u
Eloy ft Jowell - Fuera del planeta
W y Y - Tus sabanas
dEni - Reggaeton megamix 05'
Daddy Yankee - De la paz y de la guerra
Daddy Yankee ft Randy - Salgo pa la calle
Randy y De la ghetto - Sensacion del bloque Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:el_reggaeton?p=allvideos
mace_yankee

mace_yankee


Брой мнения : 75
Join date : 21.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyВто Сеп 22, 2009 9:01 pm

Аз ако трябва да изброявам любими песни.... ехеее lol! За момента може би съм се зарибила най-много по:

Daddy Yankee - Que tengo que hacer
Daddy Yankee - No es culpa mia
Tony Dize y Yandel - Permitame
Enrique ft W y Y - Lloro por ti
Makano - Dejame Entrar
Rkm & Ken - Y - Te Regalo Amores
Daddy Yankee Feat Jowell Y Randy - Bailando Fue
Daddy Yankee - Echale Pique


Страшно много изпускам... но тези главно са ми непрекъснато в главата. Very Happy
Мале, пускам някоя от тия песнички, че ще полудея Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
masflow

masflow


Брой мнения : 263
Join date : 08.09.2009
Age : 36
Местожителство : Варна

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyЧет Окт 01, 2009 11:30 am

Имам толкова мното любими изпълнители , че не знам от къде да започна.Ще споделя най-основните , защото иначе наистина ще се получи дълго изброяване пък и има вероятност да пропусна някои.От самостоятелните изпълнители най-любимия ми е Divino.Просто този човек има наистина божестваен глас cheers cheers cheers .Харесвам също Cheka , Daddy Yankee , Don Omar , Tito el Bambino , Joey Montana , Nicky Jam.От дуетите на първо място в класацията ми са Wisin y Yandel и Mach n Daddy , въпреки че на последните творчеството не е много регетон , а по скоро комбинация между реге и сока.Други , които харесвам: Rakim y Ken-y , Angel y Khriz , Magnate y Valentino , Chino y Nacho , Wibal y Alex , Gente de Zona и.т.н Very Happy Very Happy Very Happy .
Върнете се в началото Go down
gatita_90

gatita_90


Брой мнения : 27
Join date : 11.10.2009
Age : 33
Местожителство : Velingrad/Sofia

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyНед Окт 11, 2009 2:54 pm

И аз да споделя кои са моите любимци, но само част от тях, защото наистина са много: Tito El Bambino, Daddy Yankee, Zion y Lennox, Wisin y Yandel, Wibal y Alex, Don Omar i dr. Smile
Върнете се в началото Go down
deotj

deotj


Брой мнения : 80
Join date : 24.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyПон Окт 12, 2009 6:54 pm

Дон Омар ми е любимец, защото първата регетон песен, която чух е негова, а и не само за това просто почти всичките му песни са ПОВЕЧЕ от уникални за мен. Иначе много се кефя и на Tony Dize и Yomo, защото имат страхотни гласове и двамата. От скоро се кефя и на Jadiel има готини песни и хубав глас човека. По принцип ме дразнят лигави мъжки гласове, но Arcangel ме кефи, защото прави доста добри песни. Еми тва е... Smile
Върнете се в началото Go down
Denise

Denise


Брой мнения : 2
Join date : 13.09.2010
Age : 38

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyПон Сеп 27, 2010 1:17 am

Моят любим изпълнител е Дон Омар. Наскоро видях негова песен в нета и така се зарибих и разучих доста негови. Текстове търся, превеждам, понаучих изпански, по принцип знам три езика, но уви испански неSmile След Дон Омар известно време нямах мотивация да чуя/видя друг регетон изпълнител. Все пак го направих и се разочаровах малко. Попаднах на Wisin i Yandel, мисля,че така се пише, беше една изключително невзрачна песен, не и запомних заглавието. След това послушах малко и Daddy Yankee, но пак нещо не ме грабна. А за Tito el Bambino не знам как да коментирам... Като гласови възможности не са кой знае какво, в никой не видях и част от обаянието и таланта на Дон Омар. Ако намеря стимул да ги разуча останалите, може и да си променя мнението, не знам.
Върнете се в началото Go down
tropical_breeze

tropical_breeze


Брой мнения : 4
Join date : 24.10.2010
Age : 31
Местожителство : София

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyНед Окт 24, 2010 10:19 pm

На мене най-много ми допадат Магнате и Валентино, силно ритмична, мелодична музика правят. Любими парчета: Ya lo se, Dile a Ella (& Don Omar), Amar Es (& Arcangel), Anda cheers , Besame, Lo Prohibido и много др. Също Wisin&Yandel с Solo una noche, Rakata, No me dejes solo, sensacion, noche de sexo, lento, el telefono(& Hector El Father), но в последно време не спирам да си пускам Gracias a Ti(& Enrique Iglesias) lol! За "Големия Шеф" Янки няма кво да се каже освен (bow) Smile
Върнете се в началото Go down
Contagious

Contagious


Брой мнения : 166
Join date : 09.11.2010

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyВто Ное 16, 2010 12:16 pm

Най-големите се знае кои са - Wisin y Yandel, Daddy Yankee, Don Omar:) Много ми допадат и Tony Dize, Jayko, Cosculluela, De La Ghetto, RKM y Ken-Y особено много Jowell y Randy (големи веселяциVery Happy). Не че и другите не са добри, но това май са ми фаворититеSmile
Върнете се в началото Go down
Lisa

Lisa


Брой мнения : 76
Join date : 06.03.2011
Age : 30
Местожителство : Казанлък

Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители EmptyНед Мар 06, 2011 6:54 pm

Най- много харесвам Jowell y Randy. Много са щури. Правят всяка песен и всеки клип с голяма любов. Те не работят, а се забавляват. За това ме зареждат с положителни емоции. Клиповете им са някакви шаренки, а луд на шаренко се радва Smile
Харесвам и Angel y Khriz, De La Ghetto и Еloy (ако го видя на живо ще го схрускам I love you )
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими изпълнители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими изпълнители   Любими изпълнители Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любими изпълнители
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Top 5 любими кипове
» Любими плажни клипове
» Сподели кои са любимите ти нови изпълнители
» Конфликтите на Don Omar с други регетон изпълнители

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Reggaeton forum :: Фен зона :: Любими изпълнители, клипове, песни-
Идете на: